Aidat bilgilendirmesi

Değerli Üyelerimiz, 

 

Mülkiyeliler Birliği İzmir Şubesi olarak son iki yılda pandemi ve mevcut fiyat artışlarına rağmen duyurularımız, etkinliklerimiz, çalışma toplantıları ve faaliyetlerimizi, sosyal dernek faaliyeti anlayışıyla neredeyse tamamı ücretsiz olacak şekilde gerçekleştirdik. Mevcut ekonomik ortam hepimizin malumu. Önümüzdeki dönemde söz konusu faaliyetlerimizi gerçekleştirmek için emek bizden ama sizlerin de desteğine ihtiyacımız var.

 

Bu kapsamda, dernek olarak en önemli gelir kaynağımız olan aidatlarınızla bizlere katkı sağlayabilir, destek elinizi uzatabilirsiniz. Dernek gelirimiz aidatlar, derneğimize olan aidiyetin de sembolüdür.

 

Bu çerçevede Üyelerimizce bağlı oldukları şubeye yapılacak 2022 yılı aidatı bilindiği gibi aylık 10,00 (on) TL olup (yıllık 120,00 TL) Şubemize ödeme yapan üyelerimizin ayrıca Genel Merkeze ödeme yapma zorunluluğu bulunmadığını da anımsatmak isteriz.

 

Aidat ve bağışlarınızı nakit olarak veya banka kartı ile ödeyebileceğiniz gibi, aşağıda belirtilen banka hesabına da yatırabilirsiniz.

 

Konuya göstereceğiniz duyarlılık ve çevrenizdeki diğer Mülkiyelilere duyurulması adına vereceğiniz destekleriniz için şimdiden teşekkür ve şükranlarımızı sunarız.

 

Aidat borcu olmayan üyelere %100 pamuklu buldan kumaştan özel olarak üretilen Mülkiye logolu maske hediye edilecektir.

 

 

Saygıyla bilgilerinize sunarız.

 

Mülkiyeliler Birliği İzmir Şubesi Yönetim Kurulu

 

 

HESAP ADI : Mülkiyeliler Birliği Derneği İzmir Şubesi

BANKA ADI : Şekerbank Gazi Bulvarı Şubesi

IBAN NO : TR960005902300130230005106

TR960005902300130230005106