Prof. Dr. Ömer Baybars Tek’e Rotary Meslek Hizmet Ödülü

Değerli Mülkiyeliler ve Mülkiye Dostları,

Derneğimiz Denetim Kurulu üyesi Prof. Dr. Ömer Baybars Tek, Karşıyaka Rotary Kulübü tarafından "Rotary Meslek Hizmet Ödülü” almaya layık görülmüştür. Değerli Hocamızı kutluyoruz.

Söz konusu ödül töreni ile ilgili duyuru aşağıda yer almaktadır. Bilgilerinize sunarız.

Not : Katılmak isteyenler (0 232) 421 16 84 veya 0 533 548 41 30 numaralardan Yıldız Görer İnaç'a kayıt yaptırabilirler.

YÖNETİM KURULU

 

PROF. DR. ÖMER BAYBARS TEK’E  ROTARY MESLEK HİZMET ÖDÜLÜ 

Karşıyaka Rotary Kulübü olarak bu yıl "Rotary Meslek Hizmet Ödülü"müzü

Prof. Dr. Ömer Baybars Tek' e vereceğiz.

Prof.Dr. Ömer Baybars TEK İzmir'imizin yetiştirdiği bir bilim adamı sıfatıyla Pazarlama alanında Türkiye'de ve yabancı ülkelerde gerek bir araştırmacı olarak bu disiplinin gelişimine yönelik katkıları ve gerekse bir akademisyen olarak bu disiplinde eğitim gören gençlerin yetişmesine yönelik özverili çalışmalarından dolayı Kulübümüzce Eğitim alanında Meslek Ödülü almaya layık görülmüştür. 

Kariyer yaşamı boyunca çeşitli Kurumlarda aldığı üst yönetim görevleri ve çeşitli kuruluşlar tarafından kendisine verilen ödülleri, Hocamızın bu alandaki yetkinliğinin en belirgin göstergeleri olarak kabul ediyoruz.

6 Kasım da bu ödül töreninde sayın hocamız " Pazarlamada Son Trendler" konulu bir konferans verecek olup, bu Konferansa ve ödül törenine katılımınız bizi onurlandıracaktır.

Rotaryen Saygılarımla

EBRU GÜLEKLİ

Karşıyaka Rotary Kulübü Başkanı

 

Tarih: 6 Kasım 2019

Saat : 12:30

Yer    : Kaya Prestige Otel Çankaya

 

Haber Fotoğrafı