Umut Kısa - İmza ve Söyleşi

Değerli Mülkiyeliler,

Fakültemiz mezunlarından Yazar, Yönetici Danışmanı, Uluslararası Eğitmen, Profesyonel Koç ve Girişimci Umut Kısa 10 Ocak 2019 Perşembe günü 14.00 – 16.00 saatleri arasında Söyleşi ve İmza Günü için Şube binamızda olacaktır.

Tüm Mülkiyeliler ve Mülkiye dostları ile bu güzel organizasyonda buluşmak dileğiyle…

Saygılarımızla.

Yönetim Kurulu

 

Yazar Umut Kısa

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden mezun olmuş ve yüksek lisansını “Yönetim ve Organizasyon” alanında tamamlamıştır. Bugün itibariyle Bilgi Üniversitesi’nde iletişim alanında doktora yeterliliğini almış olup tez çalışmasını yürütmektedir. Paul Ekman Group’ta “İletişim ve Davranış Analizi” alanında Post Graduate çalışmalarını tamamlamıştır. Çalışma hayatını Koç Finansal Hizmetler, Deloitte ve Alstom gibi şirketlerde sürdürmüş olan Umut Kısa, bir Sabancı Şirketi’nde İcra Kurulu Üyesi olarak görev yapmıştır.

2012 yılında Para dergisi tarafından Türkiye’nin en etkili koçlarından biri olarak gösterilmiştir. TEDx konuşmacısıdır. Pennsylvania ve North California Hellinger Institute’den -Kalıtsal Aile Travmaları- eğitimi almıştır.

 

Dünyaca ünlü profesör Paul Ekman tarafından geliştirilen Duygusal Beceriler ve Yetkinlikler (Emotional Skills and Competencies – ESaC) ve Doğruluğu ve Güvenilirliği Değerlendirmek (Evaluating Truthfulness and Credibility – ETaC), Yüz Tanımlama Sistemi (Facial Action Coding System – FACS), Psychophysiology, Interview and Interrogation Technics eğitimlerini tamamlayarak Paul Ekman tarafından “Uluslararası Eğitmen” statüsünde onaylanmıştır.


 

Koçluk alanında ICF tarafından verilen MCC ünvanına sahip dünyadaki 400 kişiden biridir. “AHUNA” , “US’TA YOL” ve “KENDİNİ İŞTEN FETHET” ve “AZİZ” adlı kitapları bulunmaktadır.

 

 

Haber Fotoğrafı