HABERLER

KOMPOZİSYON YARIŞMASI SONUÇLARI HAKKINDA DUYURU ve BİLGİLENDİRME

 

KOMPOZİSYON YARIŞMASI SONUÇLARI HAKKINDA

 DUYURU ve BİLGİLENDİRME

 

Mülkiyeliler Birliği Derneği İzmir Şubesi olarak 7 Mart 2016- 2 Mayıs 2016 tarihleri arasında İzmir İli genelinde düzenlemiş olduğumuz “Atatürk’ün 19 Mayıs 1919 tarihinde Samsun’a Çıkışının Önemi” konulu ödüllü kompozisyon yarışması sonuçlanmıştır. Değerlendirme Kurulu tarafından yapılan değerlendirme sonunda aşağıdaki listede isim ve okulları belirtilen öğrenciler sırası ile “Birincilik, İkincilik ve Üçüncülük Ödülü ile Mansiyon” almaya hak kazanmışlardır.

İş bu Yarışmamıza katılmak suretiyle bizi onurlandıran tüm öğrencilerimize teşekkür eder, değerlendirmeye sunulan kompozisyonların her birinin başlı başına bir değer olduğu düşüncesiyle ödül alan öğrencilerimizi ayrıca tebrik ederiz.

Saygılarımızla, duyurulur.

 

Mülkiyeliler Birliği Derneği İzmir Şubesi

Yönetim Kurulu

 

ÖDÜL TÖRENİ ve KOKTEYL:

Tarih               : 28.05.2016 Cumartesi

 

PROGRAM

Saat                 :  13:00 – 14:00  Kokteyl

Saat                 :  14 :00 - 17:00  Açılış Konuşması ve Ödül Töreni

 

YER                 : Ege Bölgesi Sanayi Odası Meclis Salonu

ADRES            : Cumhuriyet Bulvarı No:63  Pasaport/İZMİR

 

Bilgi ve İletişim :

(0-533) 548 41 30 (Yıldız Görer İnaç)

 

 

 

MÜLKİYELİLER BİRLİĞİ DERNEĞİ İZMİR ŞUBESİ

LİSELİLER ARASI ÖDÜLLÜ KOMPOZİSYON DEĞERLENDİRME SONUÇ LİSTESİ

 

Sıra No

 

Öğrencinin Adı

 

 

Öğrencinin Okulu

            

 

Aldığı Ödül

 

1

Müzeyyen ŞİMŞEKLER

Seferihisar Necat Hepkon Anadolu Lisesi

Birincilik

2

Ekin Kaya KÖSE

Mev Koleji Özel Güzelbahçe Fen Lisesi

İkincilik

3

Huriye ÖZMEN

İzmir Cengiz Aytmatov Sosyal Bilimler Lisesi

Üçüncülük

4

Sude Nur ŞENOL

Konak Anadolu Lisesi                             

 

1.Mansiyon

5

Gülnur GENÇOĞLU

Konak Anadolu Lisesi    

 

2.Mansiyon

6

Ahmet Bartu MERT

İzmir Cengiz Aytmatov Sosyal Bilimler Lisesi

2.Mansiyon

7

Tolgahan YALÇINKAYA

Karşıyaka Vali Erol Çakır Anadolu Lisesi

3.Mansiyon

8

Resul KANDAŞ

Gaziemir Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

4.Mansiyon

9

Berk FUL

Şehit Erkan Özcan Anadolu Lisesi

5.Mansiyon

10

Hüda KARADAYI

İzmir Cengiz Aytmatov Sosyal Bilimler Lisesi

6.Mansiyon

11

Özercan YILDIZ

Gaziemir Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

7.Mansiyon

12

Yaprak AYDIN

Gümüşpala Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi

8.Mnsiyon

13

Aleyna COŞKUN

Semih Tınay Anadolu Lisesi

 

9.Mansiyon

14

Ezgi AKPINAR

Yaşar Eğitim Ve Kültür Vakfı Anadolu Lisesi

10.Mansiyon

15

Hasan KOPLAY

Seyit Şanlı Meslek Lisesi

 

11.Mansiyon

16

Sena KARTAL

Öğretmen Melahat Aksoy Sosyal Bilimler Lisesi

11.Mansiyon

17

Bensu Rüya USTU

Ödemiş Fen Lisesi

 

11.Mansiyon

18

Çağla ÇAKICI

Tire Belgin Atila Çallıoğlu Fen Lisesi

 

11.Mansiyon

19

Çağla NOGAGİL

Buca Anadolu Lisesi

 

12.Mansiyon

20

Esin TUNÇEL

Buca Anadolu Lisesi

 

13.Mansiyon

21

Merve AKÇİÇEK

Asil Nadir Anadolu Lisesi

 

13.Mansiyon