HEP BİRLİKTE GENEL MERKEZ SEÇİMİNE

Değerli Mülkiyeliler

 

Bilindiği üzere 27 Mart 2016 Pazar günü Ankara'da Derneğimizin genel kurulu yapılacaktır. Söz konusu genel kurula katılarak iradesini belirtmek isteyen üyelerimizin de olabileceği düşüncesiyle bu üyelerimiz için 26-27 Mart 2016 tarihlerinde Ankara'ya ücretsiz gidiş-geliş şeklinde otobüs kaldırılması planlanmaktadır. Söz konusu seyahatin, yeterli katılım olduğu takdirde 26 Mart Cumartesi günü sabahı İzmir'den Ankara'ya doğru yola çıkış, 27 Mart Pazar günü ise, akşam en geç 23:00 civarında İzmir'de olunacak şekilde ve oy kullanımını takiben öğleden sonra Ankara'dan İzmir'e doğru yola çıkış şeklinde olması düşünülmektedir. 

 

Ankara'da geçirilecek olan cumartesi akşamı için isteyen üyelerimize, Derneğimizin anlaşmalı olduğu ve merkezi konumlarda bulunan otellerde kalabilmeleri konusunda  destek verilecek olup katılım bedeli üyelerimize ait olacak ve muhtemel kalış yerleri ve bedelleri takip eden günlerde tarafınıza bildirilecektir. 

 

Bu nedenle, söz konusu genel kurula katılmak isteyen üyelerimizin isimlerini ve Ankara'daki gecelemeye ilişkin durumlarını (kendi olanakları ile kalacağı ya da Şubemizin organize edeceği bir otelde diğer üyelerimizle birlikte kalmak istediği gibi)  en geç 23 Mart 2016 Çarşamba günü saat 17.00'ye  kadar aşağıda belirtilen telefon numarasına ve ya e-mail adresine bildirmesini rica ederiz.  

 

Önümüzdeki günlerde konu ile ilgili olarak meydana gelecek olan gelişmeler tarafınıza duyurulacaktır.

 

Mülkiyeliler Birliği

İzmir Şubesi Yönetim Kurulu

 

İrtibat: Mülkiyeliler Birliği Derneği İzmir Şubesi

mulbir35@gmail.com  0232 4211684 -0533 5484130    

 

Not:   

Otobüs ücreti Üyelerimize ücretsiz, üye olmayanlar için gidiş geliş toplam 100 TL alınacaktır. Konaklama ve yemek ücretleri katılımcılar tarafından ödenecektir.